Олексій Едуардович народився у місті Києві у 1988 р. Ще в дитинстві проявилась любов до образотворчого мистецтва та майстрування різних речей власними руками.

Можливо, це і відіграло важливу роль у виборі місця навчання. Вступив до Київського  державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, на спеціальність художні вироби з кераміки.

«В цей період глина, різноманітні техніки її обробки та викладачі відкрили мені безмежний світ для самовираження та реалізації своїх творчих задумів. Не обійшлось і без захоплення вивчення кераміки різних культур її витоків, особливостей та історії.

Особливо мене захоплює гончарство та мілка пластика (іграшка), тут проявляється справжня властивість глини її пластичність та поважність. Мабуть, найприємніше ліпити та гончарювати із дітьми, оскільки їм це дійсно цікаво» - ділиться своїм досвідом Олексій Едуардович.

Сьогодні пан Майстренко є учасником всеукраїнських та міжнародних симпозіумів, художніх виставок та різних мистецьких заходів, бере участь у майстер класах.

У багатьох народів є легенди, що людина зліплена з глини. Тобто глина і наш організм є спорідненими матеріалами, контакт з яким іде нам на користь. Робота з глиною розвиває моторику рук, уяву, увагу, фантазію, глина дозволяє звільнитись від негативної енергії, абстрагуватись від проблем та навколишнього світу.

Також, глина у ваших руках - це шматочок рідної землі. Праця з якою, дозволяє виховати в собі повагу та любов до батьківщини . Особливо актуальні є заняття з учнями молодшого шкільного віку. Робота в гуртку допоможе дитині розкритись, навчитись поетапності роботи, затримувати увагу, завершувати розпочате діло, виразити себе в художньому творі.

Програма, яку діти виконують в гуртку, закладає основу для формування смаку та творчого бачення світу. Це передбачає відтворення існуючих зразків народної іграшки і творчий пошук.

У планах гуртка створювати звіти у формі виставок, тематичні роботи (подарунки), освоєння різних технік обробки кераміки. Також  вивчення теоретичних знань з народного мистецтва України.

Отож, чекаємо Вас на заняттях гуртка...

Фото з гуртка