Гурток журналістики

Хіба можна уявити собі гуманітарну гімназію без власної газети? Звичайно ні!  Наша шкільна газета «Ґудзик» була заснована дуже давно. Учні, які власними силами очинали її робити, сьогодні навчаються у 11 класі.

Та, не зважаючи на те, що склад редакціїї нашої газети оновлюється, ми завжди намагаємося підтримувати традиціїї та найкращі здобутки попередників. І, звичайно, привносити щось своє, нове і цікаве.

Сама назва нашого видання говорить про його характер. Ґудзик - це річ, без якої не може обійтися у своєму щоденному житті жодна людина. Він круглий (отже, допомагає уникнути гострих кутів), симпатичний і улюблений. Такою ми і бачимо нашу газету.

Зрозуміло, що журналісти сучасної газети повинні володіти професійною майстерністю. Тому намагаємося дізнаватися  про  секрети журналістської майстерності і втілювати їх на практиці.

Редакція газети «Ґудзик»: Катя Доброва, Даша Дереза, Олександра Власенко, Світлана Мельник, Михайло Левіт, Петро Ленешмід.

Фото гуртка