%D0%90%D0%B3%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B0

Агеєва Людмила Іванівна -

Гурток «Сучасна майстриня»

На зайняттях гуртка «Сучасна майстриня» школярі мають змогу спробувати робити справжній декупаж, вивчити різноманітні види розпису на склі, дереві та кераміці, навчитися фелтінгу (валяння), а також ознайомитися з різними видами сучасного декорування такими, як декор люстри, вази, елементи меблів тощо.

Учні молодших класів найбільш активно приймають участь у роботі гуртка. Їхні роботи, не зважаючи на їх молодий вік, вже є  справжніми шедеврами. Останнім часом гурток почали відвідувати і учні старших класів, що дає змогу застосовувати на уроках більш складну техніку декорування.

Гурток «Сучасна майстриня» ставить перед собою мету виховати у дітей повагу до мистецтва, знайомить їх з кольорової гамою та надає змоги зрозуміти принцип змішування кольорів, працювати правильно з пензликом, аби досягти найкращого результату, відчути смак безгранної фантазії та її сучасного втілення. На заняття ведеться також теоретична робота з сучасних тенденцій у світі декору.

Учнями молодших класів було підготовлено роботи з декорування пляшки на міський конкурс.

Маємо надію, що захоплення прекрасним у дитинстві допоможе у професійній діяльності у дорослому житті.

Фото гуртка