%D0%A3%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0

Усата Юлія Олександрівна -

Керівник гуртка з вокалу

Юлія Олександрівна має вищу музично-педагогічну освіту та досвід роботи більше ніж 14 років.

Досягнення, нагороди:

• Грамоти від Київської міської державної  адміністрації управління освіти за професіоналізм у роботі.
  • Подяки від Головного управління освіти і науки.
  • Перше місце  за методичну розробку для дітей у районному конкурсі 2011 року.  Разом з вихованцями брала участь  у творчих  конкурсах та фестивалях.

З вересня 2011 року розпочала роботу з школярами молодших класів.  Основні завдання гуртка з вокалу:

• Удосконалити вміння дітей співати чистим, природним звуком, без напруги тілесної та голосової;
  • Чисто інтонувати мелодію;
  • Розширювати діапазон;
  • Вправляти  дихання та артикуляцію;
  • Виразне, емоційне виконання пісень;
  • Робота з мікрофоном;
  • Злагоджений спів у групі дітей.

Юлія Олександрівна підбирає для гуртка індивідуально репертуар, згідно можливостей кожної дитини.  Тексти і музику пісень також її творчість. Метою -  є якісні емоційні виступи дітей з піснями на концертах, фестивалях, конкурсах.   Зі школярами старших класів активно йде підготовка до мюзиклу «Маленький принц». Діти вивчають свою роль, вчаться за допомогою інтонаційної виразності, міміки, жестів передавати характер свого героя,  відображати свої почуття,  настрій. Вчаться бути впевненими у собі, гідно триматись на сцені,    поважати творчість інших, любити мистецтво. Виховується бажання дітей удосконалювати свої навички, поглиблювати знання.  Найголовніше, що заняття з вокалу  допомагають виховати  гармонійно розвинену особистість, вчать користуватись власним голосом  й імпровізувати.

Фото з гуртка