%D0%9E%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE

Ірина Валентинівна Одарченко -

Гурток «Таємниці бабусиної скриньки»

Ірина Валентинівна закінчила КДУ ім. Т.Г. Шевченка (відділення української філології).

Пише вірші, працює не лише з дітьми, а також має певні досягнення на ниві документального кіно, яке пов'язане з історією та культурою України.

Учасниця дитячих, аматорських та професійних виставок (прикладне мистецтво).

Має нагороди: "Золота фортуна" за участь у створенні кращої програми про місто Київ, дипломи та відзнаки за участь у міжнародних мистецьких конкурсах!

Гурток "Таємниці бабусиної скриньки" відвідують учні початкових класів. Заняття розвивають у дітей особливе ставлення до творчого процесу.

Мистецтво - це територія, де можна заново винаходити вже винайдені речі за рахунок власної "інакшості". Зачепить твоє серце колір, візерунок, лінія чи образ - тоді  стривай... "Впійманий" високою істиною ти вже не будеш байдужим до красивого, а народжуватимеш його у своєму серці.

Використання різних технік сприяє всебічному розвитку дітей.

Можливо з віком, відвідування музеїв рідного міста стане потребою, а не чимось примусовим. Бо ті, хто творили - творили  і для нас з вами.

Планова робота гуртка надає можливість:

· ознайомити дітей з різноманітними техніками декоративно-прикладного мистецтва;

· сприяти розвитку особистісного світобачення;

· залучати батьків до естетичного виховання дітей (допомагати в організації та проведенні виставок, оформленні буклетів з дитячими малюнками )

· застосувати варіативність у проведенні художніх занять (урізноманітнення методик та форм)

Дитяча творчість - особлива форма світобачення. Викладач отримує результат, який не завжди можна побачити. Цінність творчого спілкування не підлягає ніяким критеріям оцінки. Справжніми знавцями і цінителями краси були і лишатимуться діти.

Фото з гуртка