%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9

Строяновський Олексій  Васильович -

Гурток «Рукопашний бій»

Бойовими  мистецтвами Олексій  Васильович розпочав  займатися  з 1990 року.

· 1995 -1997 роки  вчитель фізкультури  середньої  загальноосвітньої  школи  №75 м. Києва

· з 2008  року  членство в  Федерації рукопашного  бою України

· 2009 рік  отримав кваліфікацію  І  дан з рукопашного бою

· 2011 рік  отримав кваліфікацію  ІІ  дан з рукопашного бою

· 2009 - 2012 роки керівник  секції з рукопашного бою Печерської гімназій № 75

Рукопашний бій  -  це бойове мистецтво, що  має на меті   досягнення   максимально можливого для певного учня  рівня  техніко-тактичної, фізичної  і психологічної  підготовленості, обумовленого специфікою рукопашного бою та досягнення   максимально  високих результатів у змагальній діяльності.

Основні  завдання  спортивної підготовки  з рукопашного бою:

-                     Зміцнення здоров'я, пропаганда здорового  способу життя серед молоді та дорослого населення;

-                     Опанування техніки і тактики рукопашного бою;

-                     Забезпечення необхідного рівня  спеціальної психологічної підготовки

-                     Виховання моральних та вольових якостей

-                     Комплексне удосконалення: технічна, фізична, тактична, психологічна та  інтегральна підготовка.

Секція рукопашного бою Печерської гімназій № 75   розпочала свою роботу у 2009 році та є осередком  Спортивного клубу «Рукбо»  Федерації рукопашного бою України.

Протягом  своєї роботи 2  вихованці  секції  стали  призерами  Кубку м. Києваз рукопашного бою.

Проведено  три  Чемпіонати Печерської гімназії № 75 з рукопашного бою, учні  отримали почесні  1 та 2 місця  чемпіонату.

За результатами   піврічної  атестації  учні  отримують відповідну  учнівську   кваліфікацію з рукопашного бою.

Членство в Федерації  рукопашного бою України  дозволяє учням   приймати участь  у національних, європейських  та  міжнародних   змаганнях   з рукопашного бою.

Фото з гуртка