%D0%9C%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Ігор Любомирович Мельник -

Гурток «Мистецтво бою "Гопак"»

У 2007 р. Ігор Любомирович закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет соціології та психології за спеціальністю - психологія.

У 2004 - 2006 рр.  навчався у Військовому інституті при Київському національному університет імені Тараса Шевченка

Військове звання - молодший лейтенант запасу.

З грудня 2010 року Ігор Любомирович викладає Мистецтво бою «Гопак».

Особисті досягнення:

Підготовлено декілька десятків учнів ГО «КЛШ» до щосезонної здачі технічних елементів Мистецтва бою «Гопак» та до щосезонних змагань з Мистецтва бою «Гопак».

Організовано групу з учнів ГО «КЛШ» для публічних виступів з метою демонстрування Мистецтва бою «Гопак».

Про Мистецтво бою «Гопак»:

Мистецтво бою "Гопак" - це шлях до гармонії духу, розуму і тіла, тому він не має вікових та фізичних обмежень і підходить як загартованим і фізично витривалим людям так і  спортсменам-початківцям, людям старшого віку, і всім хто, будучи далеким від спорту, прагне оздоровитися і перебувати в хорошій фізичній формі.

Включає в себе вивчення технічних елементів козацького мистецтва бою "Гопак" та основ самозахисту.

Тренувальний процес передбачає різноманітні оздоровчі вправи -  починаючи з простої руханки і закінчуючи дихальними та енергетичними вправами.

Мистецтво бою Гопак має сім рівнів майстерності: Новик, Джура, Джура-заставний, Джура-становий, Козак, Козак-пластун, Козак-характерник. Передбачає здачі технічних елементів та спортивні змагання. У теплі пори року тренування проходять на природі.

Виховний процес включає в себе теоретичні заняття та лекції з історії України, Історії Козацтва, їх обрядів, звичаїв, традицій та багато іншого.

Мистецтво бою "Гопак" налічує 7 рівнів майстерності. Кожен учень Козацької Лицарської Школи, що навчається у гуртку, має можливість здобути вищий рівень шляхом наполегливого тренування. За рік тренувань у гуртку школярі 75 гімназії, вже декілька раз захистили перший рівень майстерності "Новик", а деякі з них, навіть отримали право вивчати наступний рівень - "Джура". На тренуваннях діти мають можливість вивчати ударну техніку ногами та руками, виконувати підсікання та затули. Окрім цього учні КЛШ обов'язково навчаються володіти козацькою зброєю: шаблею, палицею, довбнею тощо. Учні 2 рази на рік здають технічні нормативи на різні рівні майстерності, демонструють техніку особистих однотанів (демонстраційний соло-виступ), беруть участь у змаганнях з мистецтва бою "Гопак", а також відвідують лекції з історії Українського козацтва та саморозвитку.

Фото з гуртка