%D0%94%D0%B6%D1%83%D1%85

Джух Сергій Іванович -
гурток «Баскетбол»

Сергій Іванович закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут
 ім. Т.Г. Шевченка, факультет фізичного виховання.

Працював в Київському інституті Внутрішніх Справ на посаді викладача фізичної культури.

Загальний педагогічний стаж - 12 років. Вчитель вищої категорії. Приймав участь у районному конкурсі «Вчитель року», де зайняв 2 місце. Нагороджений грамотами Печерським районним відділом освіти, Печерською Районною Державною Адміністрацією в м. Києві, та грамотами Печерської гімназії №75.

Протягом навчального року, учні гімназії постійно приймають участь у районних змаганнях, де займають почесні місця. Гурток відвідують учні з 1 по 6 клас.

Спортивні ігри мають велике оздоровчо-гігієнічне значення. Методично грамотно організовані заняття сприяють правильному формуванню підростаючого організму, гармонійному розвитку дитини. В процесі занять спортивними іграми розвиваються практично усі м'язи людини, в тому числі і серцевий м'яз, розвиваються і зміцнюються органи дихання, зміцнюється кісткова система, підвищується рухливість суглобів і загальна еластичність м'язів.

Систематичні тренування юних гравців сприяють вихованню цілеспрямованості, сили волі, настирливості в досягненні цілі, працьовитості. Тренування та участь у змаганнях сприяють також і розвитку дружби, вмінні працювати в команді, підпорядковувати свої дії досягненню загальної цілі, почуття обов'язку і відповідальності,  поваги до своїх суперників та партнерів.

Спортивні ігри - важливий засіб розвитку у учнів швидкості, сили, витривалості, спритності та інших важливих моторних якостей.

В ході навчально-виховного процесу зі спортивних ігор розв'язуються такі завдання:

-  Зміцнення здоров'я та сприяння правильному всебічному фізичному розвитку учнів;

-  Розвиток основних рухових (фізичних) якостей (сили, витривалості, швидкості, спритності тощо);

-  Набуття необхідних теоретичних і методичних знань в області спортивних ігор, гігієни та самоконтролю;

-  Оволодіння основними прийомами сучасної техніки і тактики гри;

-  Виховання сміливості, дисциплінованості, працелюбності, відчуття дружби тощо;

-  Активний відпочинок від навчально-розумової діяльності;

-  Зняття психоемоційного напруження.

Фото гуртка