Квест Вулицями толерантності

1216 листопада в ліцеї № 51 в рамках ІІІ міської науково-практичної конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва відбувся квест під назвою «Вулицями толерантності». На цьому заході наша гімназія була представлена командою учнів 8-а класу: Сопотницьким Михайлом; Мінаковим Віталієм, Кутишенко  Богданом та Лисаком Денисом. Перед початком квесту учням донесли інформацію про діяльність Молодіжного європейського парламенту та запросили вступити в цю організацію, розповівши про переваги членства. Після привітальних слів учні, отримавши маршрутну карту розпочали змагання. Під час квесту наші учні показали гарні знання з історії України, вміння швидко виконувати поставлені завдання та високу жагу до 2перемоги. На жаль, ми не зайняли призового місця, але отримали яскраві  емоції та бажанням перемагати  у наступних змаганнях.

18 листопада учні 10-а класу Ульянівський Максим та Бабух Юлія брали  участь в студії: «Духовні 2цінності української молоді. Толерантність як основа формування патріотизму», та Бухонька Ельміра і Бухонька Ірма брали  участь в студії : «Українська вишиванка як духовна ціність народу, виразник національного характеру, ідеалів, традицій.», що розвинуло в учнів почуття патріотизму та національної свідомості.

Фотозвіт у альбомі Квест "Вулицями толерантності"