Відкриті долоньки

Це означає твою щирість, привітність. Відкритість душі і серця до того, хто завітав до тебе. 

Саме так зустрів однойменний дитячий садочок своїх гостей і майбутніх вихованців 1 листопада 2011 року у своїх різнокольорових, схожих на веселку кімнатах.

   Іменини нового дитячого закладу - це не просто свято. Це презентація нової форми дитячого дошкільного виховання - садочку короткотривалого перебування для малят від півтора року і до шести. Весела математика, навчання грамоти,креативний розвиток, казкотерапія, а ще - хореографія, фізкультура, образотворче мистецтво! Скільки цікавих і корисних справ чекає на майбутніх вихованців «Відкритих долоньок!»

    Відкриття нового і за формою, і за суттю дитячого садка вітали заступник голови Печерської районої у місті Києві адміністраціїї Олександр Федоренко,  голова Печерської громадської ради Воробйов Юрій Ігорович та завідуюча управілння освіти і науки Печерського району Батечко О.С.  У залі нового дитячого закладу зібралися мами й тата , старші братики і сестрички  малюків. Не оминули цю подію, звичайно,  і мешканці нашої Печерської гімназії. На святковому концерті, присвяченому відкриттю дитсадка, потішили гостей своєю творчістю наші зірки  -дует «Армані бойз», Христина Кочегарова, Кирило Охрименко та викладач акторської майстерності Олег Лисій.

   Радість, усмішки, тепло сердець - у такій чудовій атмосфері спілкувалися гості і господарі свята. А у  фіналі був, як і годиться, чудовий салют - «вибух» величезної надувної кулі, яка «розбризкала» навколо тисячі маленьких різнобарвних кульок.

    Отож, старт у нового дитячого закладу був дуже потужним.  Так тримати і надалі! Успіху Вам, «Відкриті долоні»!

    Сайт дитсадочку : www.razvitie-detey.com

Дивитися фото події