Привітання директора школи Алли Ратушної із Святом останнього дзвоника

      Дорогі друзі, учні, вчителі, батьки!  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду — чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для наших випускників.

      Дорогі наші старшокласники, майбутні студенти! Бажаю вам упевнено крокувати у доросле та щасливе життя, вдало скласти державну підсумкову атестацію , зовнішнє незалежне тестування, вступити до обраних вищих навчальних закладів, зробити свій життєвий та професійний вибір і завжди йти дорогою  добра.

      А учням гімназії бажаю гарно відпочити, набратися сил і у новому навчальному році досягти ще більших успіхів, ніж у цьому. 

  Хочу звернутися із словами подяки до батьків.  Наше навчання і виховання було б неможливим без вашої підтримки, допомоги і розуміння. Спасибі Вам за Ваших дітей. Бажаю Вам добра, здоров'я, злагоди у родинах.

      Важко сказати, у кого сьогодні більше свято — в учнів чи у вчителів. Що важче — навчатися чи навчити? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Дякую педагогам Печерської гімназії за їхню віддану працю, за те душевне тепло, яким вони щедро діляться з вихованцями. Бажаю своїм колегам невичерпної енергії, задоволення від праці і , звичайно, хорошого відпочинку.


                   Слово до випускників від класного керівника 11 класу Чолій Любові Григорівни


Хочу присвятити кожному з вас кілька віршованих рядків Оксани Вишневської


Можливо, ти не впевнений в собі...
Тоді, мій друже, ці слова до тебе.
Послухай тільки, що скажу тобі
І спробуй щиро вірити у себе


Повір у мрію, в успіх у житті,
У долю, що в своїх руках тримаєш.
І через все життя, у серці пронеси, слова оці:
"У себе завжди вірити ти маєш"


Коли сльоза на аркуш упаде,
Коли у відчаї не знаєш,  де подітись-
Ти маєш вірити, що все пройде.
З бідою не повинен ти миритись

 

Коли погано аж до сліз,
І душить тебе незбагненна тяжість,
Знайди того, хто мучиться ще більш
Й допоможи йому всі біди зважить!

 

Доросле життя є великим іспитом, де доводиться відповідати за кожний свій крок і кожне слово. А тому знання, здобуті в школі, дуже часто будуть ставати вам у пригоді і ви ще не раз добрими словами згадаєте рідну школу.

Щасливої, Вам, дороги!!!

Ваша Чолій Л. Г.

Травень 2012 року

11%20%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81