Всеукраїнська науково - пошукова конференція «Компетентнісні засади змісту освіти в 11-річній школі»

28-29 березня 2013 року на базі Печерської гімназії № 75 Печерського району міста Києва проводиться Всеукраїнська науково - практична конференція «Компетентнісні засади змісту освіти в 11-річній школі», на якій відбудеться презентація однойменного науково- практичного збірника.

Реалізуючи основоположні засади Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти, матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції всебічно розкривають актуальні проблеми поглиблення компетентнісної спрямованості  змісту освіти в 11-річній школі, враховуючи при цьому специфіку освітніх галузей. На конференції буде обговорено актуальні проблеми поглиблення компетентнісної спрямованості змісту освіти у контексті реалізації Державних стандартів початкової,  базової і повної загальної середньої освіти. А також передбачається схвалити рекомендації щодо підвищення якості освіти  на основі компетентнісних засад  освітніх галузей.

Матеріали даного заходу як джерело для нових дискусій, рефлексій адресуються всім, хто сповідує та примножує ідеї педагогіки і психології життєтворчості.

На конференцію запрошуються представники адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, провідні науковці Національної академії аедагогічних наук України, керівники закладів освіти та педагоги України.

Початок пленарного засідання  28 березня об 11.00 у приміщенні Печерської гімназії №75  за адресою м. Київ, вул. А. Іванова 11.

Сайт Печерської гімназії № 75: http://www.school75.kiev.ua/

Контакти:          Тел.: +38(044) 280-11-57, +38(044) 280

Тел. /Факс: +38(044) 280-11-57

E-mail: school_75@ukr.netinfo@school75.kiev.ua