Передвиборча програма діяльності кандидата на посаду президента школи

Мене звати Даша Боровок

%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA

Я, учениця 9 - А класу Печерської гімназії № 75 міста Києва. У гімназії навчаюсь три роки (7, 8 та 9 класи).

Сьомий і восьмий класи закінчила з похвальними листами.

За час навчання у нашій гімназії я брала участь у великій кількості олімпіад та написала три роботи для Малої Академії Наук:

- географія: «Торф - енергетична сировина»;

- біологія: «Вплив діяльності людини на довкілля»;

українська мова: «Анафора. Способи вираження анафори»;

- Дві з цих робіт (з географії та української мови) зайняли перші місця у районі.

Захоплююсь вивченням іноземних мов, танцями та співом. Відвідую відповідні гуртки і беру активну участь практично в усіх шкільних культурних заходах.

В даний час поєдную виконання обов'язків Міністра Культури та Міністра Закордонних справ гімназії, а також старости класу.

Надзвичайно ціную в оточуючих і собі вихованість, стриманість, почуття гумору, творчість та й просто адекватність.

За три роки навчання у гімназії, сміливо можу називати її «своєю», оскільки з усіма подружилася. Взагалі, я вважаю нашу гімназію однією великою родиною. Саме тому, ставши Президентом Гімназії, я планую організовувати та проводити загально-шкільні заходи, які б:

- зміцнювали нас, як родину;

- розвивали дружні стосунки між учнями молодших та старших класів, учителями та батьками;

- формували патріотичне ставлення до свого навчального закладу усіх його мешканців;

- висвітлювали нашу гімназію, як ініціатора позитивних соціальних проектів;

- створювали позитивний імідж гімназії серед інших навчальних закладів Києва;

- демонстрували усій Україні згуртованість і дружбу нашого шкільного колективу, як приклад міцної шкільної родини.

В підтвердження цих слів і не в залежності від того, чи буду я обрана Президентом, пропоную наступне:

1. На рівні країни.

Кожних півроку проводити загальноукраїнські Флешмоби.

Флешмоб - це організоване масове дійство чи акція, присвячена певній події  або з певною метою (висвітлення екологічних проблем, допомога дитячим будинкам, турбота про старість…)

Перший флешмоб пропоную провести наприкінці весни.

Усією гімназією вийти на великий майданчик, наприклад, на Співоче поле, і усіма учнями та вчителями викласти велику «живу» цифру 75. Усе це дійство зняти на відео та розмістити в Ютубі та інших соціальних мережах.

Мета цього флешмобу:

- Продемонструвати всій країні та й усьому світу згуртованість нашої шкільної родини;

- Ініціювати теми для проведення всеукраїнських флешмобів;

- Подати приклад для інших навчальних закладів України по проведенню флешмобів.

Створити окремі групи в усіх популярних соціальних мережах. В цих групах вся Україна буде обмінюватися своїми флешмобами і оцінюватиме рівень впливу флешмобів різних шкільних колективів на вирішення соціальних проблем.

Зміцнити корпоративний дух нашої гімназії, аби кожен відчув себе невід'ємною часткою великої родини.

2. На рівні Києва.

1) Почати в гімназії і надалі ініціювати у Києві невеликий, але дуже дієвий соціальних проект під назвою «Пам'ятка киянину». Аби його здійснити, потрібно дотримуватись пам'ятки, яка має складатися із «золотих» правил.

2) Ініціювати та проводити щовесни (після танення снігу) та щоосені (після закриття пляжного сезону) толоки, присвячені прибиранню берегів Дніпра.

До акції залучати усі столичні школи та висвітлювати цю подію у засобах масової інформації (телебачення, радіо, преса, Інтернет-видання…)

3. На рівні гімназії.

1) Кожних півроку проводити Осінній та Весняний шкільні бали.

Бали повинні бути тематичними та костюмованими. Наприклад, «Бал 2050 року», «Бал 17-го століття», «Бал вуличної молоді», «Бал кіно-героїв», і так далі.

На балах визначати королеву та короля балу за принципом найкращої підготовки: костюм, входження в образ, тощо…

2) Аби робота існуючих у гімназії гуртків не залишалася непомітною, проводити вечори, присвячені демонстрації досягнень наших гуртків. Влаштовувати виставки та висвітлювати їх у соціальних мережах та на сайті гімназії. Популяризувати гімназію серед інших навчальних закладів міста.

Сподіваюсь, що за час мого Президентства наша гімназія не тільки зміцнить вже існуючі традиції, але й започаткує нові - цікаві та корисні. Сподіваюсь, вони зміцнять наш колектив і створять гарний імідж нашій гімназії у столиці та в Україні в цілому.

Дякую за увагу і сподіваюсь на вашу підтримку.

ПАМ'ЯТКА КИЯНИНА

1. Викидати сміття тільки в урни. Особливо пластик та гумки.

2. Дбайливо та економно ставитися до води. Берегти Дніпро.

3. Берегти пам'ятки архітектури і все, що нас оточує.

4. Берегти та примножувати зелені насадження.

5. Дотримуватися правил пожежної безпеки.

6. Економити енергоресурси нашого міста.

7. Поважати старших киян та людей похилого віку.

8. Слідкувати за власним здоров'ям та здоров'ям близьких.