Тиждень англійської мови в початковій школі

Тиждень англійської мови у початковій школі

Хоча наша гімназія - школа з поглибленим вивченням української мови, не забуваємо ми в про іноземну. Наші гімназисти мають змогу вивчати англійську, німецьку, французьку, іспанську мови.  І це дуже важливо для кожного, хто хоче бути сучасною та освіченою людиною. Як кажуть, скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина.

Нещодавно у нашій гімназії відбувся тиждень англійської мови серед учнів початкових класів. Протягом тижня відбулося багато цікавих конкурсів, змагань, вікторин.

У конкурсі на кращий власноруч складений кросворд  перемогли: учениці 4-А класу Філімонова Руслана та Бережна Юлі - І місце,  Красюк Марія 3-Б клас та Радченко Ніколь 3-А клас - ІІ місце, Лукашенко Анастасія та Вдовенко Андрій 4-Бклас- ІІІ місце.

А от у  конкурсі "Найкмітливіший" потрібно було розгадати непростий конкурсний кросворд. Для того, щоб налаштувати учасників на потрібний лад,  створити справжню англомовну атмосферу, перед початком конкурсу учні 3-А класу  презентували спеціально підготовлені номери англійською мовою:  вірші у виконанні Синяєвої Софії ("A good rule") та  Онищенко Поліни ("Help your mother").  Також у виконанні третьокласників була показана  п'єса "Turnip", сценки-жарти ''At the barber's', "What's for supper?". А наша юна співачка Ясинська Рената  виконала пісню  "Roud 66".

Змагання, що відбулися одразу після конкурсної програми, виявили знавців англійської мови: І місце здобув учень 4-А класу Поляковський Андрій, ІІ місце - учень 3-А класу Акопян Антон, ІІІ місце - учениця 4-А класу Філімонова Руслана.

Тиждень пройшов цікаво і весело.  І ми вже починаємо будувати плани на наступний!

Вікторія Кулик, вчитель англійської мови та класний керівник 3-А класу.

Фотозвіт