День пам'яті та примирення у Печерській гімназії №75

Напередодні Дня пам`яті та примирення до гімназії неочікувано завітав ветеран Другої Світової війни, Борис Моїсейович Цалик, який у 1940 році, після випуску, відразу був призваний до військової служби.
    Борис Моїсейович розповів, як відразу після початку війни, він записався до лав армії та пішов захищати країну. Він став спеціалістом по зв'язку, брав участь в обороні Сталінграду, визволенні України від загарбників та звільняв європейські країни від нацистських окупантів дійшовши до Відня. Після закінчення війни Борис Цалик  отримав звання полковника. Попри увесь героїзм та мужність, наш ветеран, на жаль, отримав бойове поранення. Також вразила розповідь про те,що  частина його однокласників, випускників нашої гімназії, загинула на фронтах Другої Світової війни... Пам'ятаємо та шануємо їх подвиг.

Борис Моїсейович зустрівся з учнями 5-Б класу та розповів їм про війну. Гімназисти задавали багато питань та  із захопленням слухали шановного гостя.

Ми бажаємо Борису Моїсейовичу довгих років життя. Пам'ять про подвиг наших предків завжди буде з нами. Шануймо наших захисників та впевнено йдемо до перемог!!!

8 травня 2015 року в актовій залі гімназії відбувся День пам'яті та примирення. Учні 7-а класу підготували історичний екскурс про трагічні події, які пов'язані із минулим нашої країни у Другій Світовій війні. Учні нагадали про героїчні вчинки та подвиги ветеранів. Розповіли про трагедію війни та символ маку, який її уособлює.

Учні нашої гімназії ходили покладати квіти до Вічного вогню в Парку Слави.

Дивіться фотозвіт у альбомі День примирення