Як провести вихідний день? Поради від учнів 5-А класу

Вихідні … Це слово музикою звучить для всіх, за винятком лише найзапекліших трудоголіків, які готові працювати без перерв. Для більшості людей вихідні - це період, коли можна трохи перевести дух, виспатися … а потім витратити більшу частину часу на походи за продуктами, прибирання і готування. А якщо спробувати трохи видозмінити сценарій? І хоча б інколи залишати вихідні просто для відпочинку і веселого проведення часу з сім'єю та друзями.

Що для цього потрібно:

Влаштуйте спільний похід, якщо погода дозволяє. Карта, компас, вогнище, печена картопля, пісні, загадки, добрі анекдоти і розмова по душах про сокровенне.

Якщо на природі ви зібралися великою компанією, можна влаштувати командні ігри та змагання, пограти в ігри: третій зайвий, козаки-розбійники і так далі. Також діти дуже люблять екскурсії, якщо ви будете розповідати їм про комах, рослини, тварин і птахів, вони будуть уважно вас слухати і вірити кожному вашому слову. Обов'язково відвідайте ботанічний сад, який дозволить відчути все багатство ароматів і кольорів природи!

Сьогодні вже вівторок, а отже, не за горами наступні вихідні! Тож, гарного вам  тижня та вікенду!

Дивитися фотозвіт у альбомі Вікенд із 5-А