ПРОФСПІЛКОВИЙ УРОК: РОЛЬ ПРОФСПІЛОК У МАЙБУТНЬОМУ УКРАЇНИ

13 травня 2015 року вчитель правознавства Печерської гімназії №75 Артур Борисович  Бабенко провів профспілковий урок для учнів 10 класу, на якому розповів про історію створення профспілкової організації, її діяльність та захист прав людей. Темою уроку стало актуальне питання сьогодення - роль профспілок у майбутньому України.

На уроці були присутні голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь, голова Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Іванівна Баклан, , в. о. директора гімназії Наталія Олександрівна Максименко, заступник директора гімназії Оксана Миколаївна Коровай,  голова первинки навчального закладу Любов Григорівна Чолій та кореспондент газети " ЄДНІСТЬ" Катерина Покляцька.

Під час уроку перед учнями виступив голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь: «Після закінчення школи кожен з вас стане студентом вищого навчального закладу. І ви повинні знати, що потрібно боротися за свої права. У Мельбурні встановлено монумент з трьома вісімками, які символізують лозунг працівників: «Вісім годин для роботи, вісім годин для сну, вісім годин для відпочинку».

Наприкінці уроку учні висловили свою точку зору щодо подальших перспектив розвитку профспілок, а саме: не здавати свої позиції перед тиском держави, збільшити кількість профспілок, зміцнювати міжнародну солідарність профспілок тощо.

Варто зазначити, що в цьому навчальному році серед закладів освіти Печерська такий урок було проведено лише в нашій гімназії.

Дивитися фотозвіт у альбомі Профспілковий урок