Дні Європи 2015

Євро квест

З нагоди святкування Днів Європи в нашій гімназії 14 травня відбувся Євро квест. Учасниками квесту були  учні 7-8 класів. На маршруті були різні станції і на кожній станції були завдання і запитання пов`язані з країнами ЄС. Завданням команд було, отримавши маршрутні листи, виконати завдання і дати вірні відповіді на запитання . За кожну вірну відповідь учасники квесту отримували бали. Всі учні показали високий рівень знань з географії, а найкмітливішою командою стала команда учнів 7-б класу, яка вірно виконала всі завдання квесту і отримала найбільшу кількість балів.

Свято до Дня Європи

14 травня в актовій залі нашої гімназії відбувся святковий концерт присвячений святкуванню Дня Європи.Під час концерту учні дізналися багато цікавих фактів , пов`язаних з країнами ЄС, а також насолодилися чудовими музичними виступами та танцювальними номерами від учасників концерту. Також на концерті були нагороджені команди-учасники ЄВРО КВЕСТУ, який відбувся в гімназії 14 травня. І найголовніше учні  ще раз переконалися , що знання іноземних мов є дуже важливим в сучасному світі, адже скільки мов ти знаєш - стільки раз ти Людина.

Дивитися фотозвіт у альбомі Дні Європи 2015