Свято Матері других класів

26 квітня у нашій гімназії відбулося свято, яке учні других класів та вчителі підготували для найважливіших людей у нашому житті - мам та бабусь. Яскрава та весела вистава захоплиа геть усіх - і самих акторів, і глядачів. Діти представили увазі батьків виставу англійською мовою, яку підготували за допомоги кафедри іноземних мов Печерської гімназії №75, а також повчальну та сучасну версію казки про Колобка українською. Танці та пісні, яких було чимало у святковій виставі, змусили бабусь крадькома витирати сльози радості за дорослих, вправних та люблячих онуків, а мамусь - розчуленно зітхати. Наприкінці вистави всі діти подарували свіоїм матусям  власноруч зроблені листівки. Дивіться фотозвіт та переконуйтесь, що свято вдалося на "УРА"!