Шевченківський урок

фото1Щороку у нашій гімназії проходить Шевченківський урок, присвячений життю та творчості Великого Кобзаря. Цього дня вся Печерська гімназія №75 ніби вдягається у святкове,  забувши про строгую повсякденну форму: дівчата та хлопчики обов'язково приходять в українському національному одязі. Готуватися до Шевченківського уроку діти починають заздалегідь, адже проводять його учні старших класів. Вони розповідають малечі про тернистий життєвий шлях великого поета, його неймовірну жагу до життя та справедливості у світі, читають обрані твори та розповідають про ще одну творчу "пристрасть" Тараса Григоровича - живопис. Також Шевченківський урок - це обов'язковий конкурс читців серед учнів різних класів. Втім, не може бути у такому змаганні ані переможців, ані переможених, бо кожен учень гімназії шанує Великого Кобзаря змалечку та керується у житті його мудрими настановами.
Дивитися фотозвіт з Шевченківського уроку за 2013 рік