Школа Миру

Другого квітня учні 10-а і 11-а класів Бобров Олександр, Улянівський Максим та Манзя Ганна,  відвідали урок-зустріч Школи-Миру у КМЦС «Родинний дім». Учні були учасниками тренінгової програми «Взаємодія».

Основною метою тренінгу - важливість гендерної політики в сучасному світі, а зокрема - рівність прав чоловіка та жінки. Також розглядалось питання про насилля в сім'ї і шляхи подолання цієї проблеми. Врешті-решт, учні дізналися яким чином потрібно будувати дружні відносини з оточуючими та як у майбутньому створити власну міцну родину. Ця зустріч мала міжнародний характер. Учасниками міні-конференції  були не тільки учні київських шкіл, а й представники Корейської та японської молоді. Зустріч проходила в затишній  та дружній атмосфері.