Структура навчального закладу

• І ступінь - спеціалізована школа (1-4 класи) - з поглибленим вивченням української мови з 1 класу (термін навчання 4 роки).
  • ІІ ступінь - гімназія (5-9 класи) - поглиблене вивчення української мови з визначенням: класу(групи) з поглибленим вивченням іноземної філології та  класу (групи) з поглибленим вивченням інформаційних технологій (термін навчання 5 років).
  • ІІІ ступінь - гімназія (10-11 класи) з профільним вивченням окремих предметів з урахуванням освітніх запитів населення, кадрового забезпечення та матеріально-технічної і методичної бази закладу (термін навчання 2 роки).
Основною метою діяльності гімназії є забезпечення умов для морального, інтелектуального, фізичного, художньо-естетичного розвитку учнів, виховання громадянина демократичного суспільства, який визнає освіченість, вихованість, культуру найвищими цінностями, незамінними чинниками соціального прогресу.

Гімназія добре оснащена матеріально-технічно. У ній функціонують:

• бібліотечно-інформаційний центр,
  • локальна комп'ютерна мережа,
  • 6- мульти-медіа комплексів,
  • 2 кабінети інформаційних технологій,
  • музей гімназії,
  • центр «Здоров я»,
  • їдальня.

На даний момент у гімназії навчається 414 учнів.