Зустрічі випускників

vypusknikiВ кожного з гімназистів нашої великої родини - власний життєвий шлях. Та, ступивши у своє власне життя, колишні учні Печерської гімназії № 75 крізь все життя несуть любов до Alma Mater, що стала для них міцним фундаментом успіху, самореалізації та щастя. Щороку в стінах нашої гімназії збираються колишні учні - і ті, що навчалися понад 40 років тому, і ті, що тільки-но вилетіли з нашого гніздечка.  Під керівництвом Алли Миколаївни Ратушної ця традиція набрала нових сил. Зустрічі випускників проходять у теплій, душевній обстановці: згадуємо старе, будуємо нові плани і, звісно, розповідаємо про найважливіше - любов до Батьківщини і школи, що стала для кожного колишнього учня втіленням національної думки та храмом освіти. Ми пишаємося своїми випускниками, вони для нас справжні друзі що створюють історію сьогодення та завтрашнього дня.