Із життя першокласників

Наше навчання

фото1Скільки чудових відкриттів нам приносить перший рік навчання! Мифото2 вчимося читати та писати, і хоча не всі букви хочуть виходити красивими та рівними, але уроки нам подобаються - проходять вони весело. Широкими гімназійними коридорами дуже цікаво гуляти на перервах, а у широкому холі другого поверху можна побачити красивенну панораму картин колишніх учнів у стилі Петріківського розпису. Ми дізнаємося не тільки багато нового зі світу науки, а й навчаємося трошки незвичним правилам поведінки у школі та класі. 

Наші свята

Втім, шкільне життя - не саме навчання! У Печерській гімназії №75 чимало своїх традицій та свят (Про них ви можете дізнатися у розділі Наші традиції), і сумувати нема коли! Особливо приємно, коли бувають святкові концерти у нашому залі: у них беруть участь учні старших класів. І хоча б на хвилинку так приємно уявити себе на сцені, поряд з ними! А ще є особливе свято, яке буває напочатку осені - День літнього іменинника. Всі наші однокласники, що мали дні народження влітку, цього дня отримують теплі слова привітань, а потім пригощають весь клас та вчительку різноманітними смаколиками.

фото3  фото4 фото5


 Екскурсії та пригоди

фото6Виявляється, у рідному Києві стільки всього можна побачити! Ми фото7регулярно буваємо на різноманітних екскурсіях, де дізнаємося багато чого цікавого, а також відвідуємо театри. Дивіться фотоальбом З життя першокласників